Autograph Series Caterham Superlight – David Robinson (1:32) Limited Edition SCALEXTRIC C3723AE

Autíčko pro autodráhu

Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32

Popis
S potěšením vám představujeme zbrusu novou řadu Scalextric Autograph: limitovanou edici samostatných modelů závodních automobilů s vloženými kartičkami podepsanými jejich skutečnými piloty!

„Kdybyste mi před pár lety řekli, že budu v obchodech k dostání jako miniatura, prostě bych vám to nevěřil! Být součástí světa Scalextric je obrovská pocta. Řada Autograph pro mě představuje třešničku na dortu celé sezóny, ve které jsem vyhrál sérii R300. 12 závodů, 12 pódiových umístění, 9 vítězství a navrch 1 autíčko od Scalextricu. Pevně věřím, že tenhle model bude přinejmenším tak rychlý, jako byl jeho větší sourozenec!“ David Robinson

Série závodů R300 překypuje výkonem, rychlostí a neúprosnými souboji. Představuje tak opravdový zážitek nejen pro diváky, ale i pro samotné piloty a od roku 2009, kdy byla založena, se rychle stala hlavní závodní sérií automobilky Caterham.

Vynikající pilot David Robinson, který ve své první sezóně 2011 závodil v Caterham Autumn Trophy a dosáhl v ní na dvě pole position, dvakrát zajel nejrychlejší kolo a dobyl dvě dílčí vítězství, se v sezóně 2015 účastnil série R300. Od začátku jeho kariéry se mu daří sbírat trofeje a ocenění a v sezóně 2015 pravidelně soupeřil s Aaronem Headem o vedení, které se mu nakonec podařilo udržet, díky čemuž se stal absolutním šampiónem.

Technické specifikace & detaily
• Snadno vyměnitelná vodítka
• Detailní zpracování
• Systém Magnatraction

Doporučeno pro děti od 8 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Kód C28-C3723AE
Výrobce SCALEXTRIC
Měřítko 1:32
Běžná cena 1 329 Kč
Sleva -10% (-134 Kč)
Vaše cena1 195 Kč
skladem
+