Autograph Series Aston Martin Vantage GT3 (TF Sport) – Jonny Adam, Derek Johnston (1:32) Limited Edition SCALEXTRIC C3844AE

Autíčko pro autodráhu

Autíčko pro autodráhu. Velikost: 1:32
S potěšením vám představujeme zbrusu novou řadu Scalextric Autograph: limitovanou edici samostatných modelů závodních automobilů s vloženými kartičkami podepsanými jejich skutečnými piloty!

"Když jsem byl mladší, strávil jsem hodiny hraním s modely od Scalextricu a stavěním co nejzajímavějších autodráh. Mít teď kopii automobilu Aston Martin Vantage GT3, se kterým jsem vyhrál titul, je proto opravdu mimořádné a hodně to pro mě znamená. Díky moc, Scalextricu!!“ Jonny Adam

Poté, co Jonny Adam a Derek Johnston vyhráli úvodní kolo Britského mistrovství cestovních vozů na okruhu Brands Hatch, vydali se na druhý závodní víkend do Rockinghamu. Dvojice v Aston Martinu byla po celých 120 minut trvání závodu nedostižná. Nakonec dokončili jízdu, kterou poznamenala řada nehod jejich soupeřů z kategorie GT3 a do které musel dvakrát vyjet Safety Car, pět vteřin před druhým vozem Barwells Lamborghini Huracan.