World of Tanks 56501 - Pz.Kpfw.VI Tiger (1:56) - Italeri

Model tanku ke slepení

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 14 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1× bonusový kód pro PC verzi, 1× bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3× zvací kód do hry (obsahuje 1× tank, 1× garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů – platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Vývoj tanku Tiger začal v roce 1937. Jeho masová výroba byla zahájena teprve v roce 1942 a nakonec se postavilo celkem 1 347 strojů. Jeho konstrukce byla legendární, měla zavěšení podobné Pantheru a korbu, která přesahovala až nad pojezdové pásy. Díky tomu se na ni vešla širší věž s neslavně proslulým 8,8cm dělem Kw.K 36 L/56.
Tiger se poprvé zapojil do boje v bitvě u Leningradu a brzy se začal objevovat ve většině střetů, do kterých zasáhla německá obrněná technika. Jednalo se o první německý těžký tank v druhé světové válce a stal se obávaným protivníkem spojeneckých i sovětských jednotek, které se skládaly převážně z tanků Sherman a T-34.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka:140 mm
Obtížnost:1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement – Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Kód C33-56501
Výrobce Italeri
Měřítko 1:56
Běžná cena 649 Kč
Sleva -20% (-129 Kč)
Vaše cena520 Kč
vyprodáno