World of Tanks 56502 - Pz.Kpfw.V Panther (1:56) - Italeri

Model tanku ke slepení

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 14 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1× bonusový kód pro PC verzi, 1× bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3× zvací kód do hry (obsahuje 1× tank, 1× garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů – platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Panther I vznikl jako reakce na tanky, se kterými se německé jednotky setkaly během operace Barbarossa. Posádky německých tanků očekávaly, že sovětské tanky budou zastaralé a nedostačující. Byly proto v šoku, když se octly tváří v tvář vymoženostem, jako byl nakloněný pancíř na modelu T-34.
Panther převzal sovětské inovace a použil je v mnohem větším měřítku. Na bitevní pole vjel poprvé v roce 1943. S jeho přibližně 45 tunami váhy se jednalo o obrovský stroj. Po technologické stránce šlo o velice ambiciózní projekt, který se snažil silný pancíř doplnit o rychlost a palebnou sílu. Jeho hlavní zbraní se stalo jedno z nejlepších děl války – spolehlivé 7,5cm Kw.K 42 L/70.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 140 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement – Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Kód C33-56502
Výrobce Italeri
Měřítko 1:56
Běžná cena 649 Kč
Sleva -20% (-129 Kč)
Vaše cena520 Kč
skladem
+