World of Tanks 56504 - Cromwell (1:56) - Italeri

Model tanku ke slepení

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:56; 11 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
model ke slepení, lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky pro World of Tanks, 1× bonusový kód pro PC verzi, 1× bonusový kód pro verzi pro Xbox, 3× zvací kód do hry (obsahuje 1× tank, 1× garážové místo, 7 dní prémiový účet, 500 Goldů – platí pouze pro nově registrované hráče). Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o originálu:
Cromwell byl první tank v britské armádě, který k dobrému dělu QF 75mm s dvojím použitím (proti tankům i proti pěchotě) přidal také vysokou rychlost a poměrně tlustý pancíř. Osazen byl stejnou korbou a věží jako dřívější modely Cavalier a Centaur, ale jako pohon dostal nový motor Rolls Royce Meteor, se kterým dokázal dosáhnout působivé maximální rychlosti 67 km/h.
Jeho konstrukce posloužila jako základ pro vynikající tank Comet. Nepochybně se jednalo o jeden z nejúspěšnějších křižníkových tanků, které Británie ve druhé světové válce nasadila.

Detaily modelu:
Měřítko: 1:56
Délka: 11 mm
Obtížnost: 1

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement – Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Kód C33-56504
Výrobce Italeri
Měřítko 1:56
Běžná cena 649 Kč
Sleva -20% (-129 Kč)
Vaše cena520 Kč
skladem
+