NISSAN ER34 SKYLINE Patrol Car '01 1/24 - Aoshima

R34 Skyline, který se zrodil po úplné změně modelu v květnu 1998, se objevil se sloganem „DRIVING BODY“ a v srpnu 2000 prošel menší změnou a stal se pozdějším modelem.
Specifikace hlídkového vozu existovala od doby raného typu a byla aktivní v různých částech Japonska, přičemž v horní části seznamu byla specifikace dálničního týmu GT-R.
Počet specifikací dálničního hlídkového vozu ER34 se zvýšil přibližně od roku 2000, včetně tajného vozu, a jeho přítomnost vyvolala velký odstrašující účinek.
Tato sada je plastickým modelem pozdního modelu hlídkového vozu ER34 Skyline a je to sada 3 v 1, která dokáže reprodukovat specifikace policejního oddělení prefektury Koči, policejního oddělení prefektury Osaka a prefekturního policejního oddělení Saitama s zaměření na specifikace policejního oddělení prefektury Kochi, které je v současné době v aktivní službě v roce 2020.
Kromě obtisků tří prefekturních policejních oddělení má speciální vybavení pro hlídkový vůz, jako jsou rozptýlená světla typu bumerang, zesilovače sirény a přední přídavná výstražná světla jsou také zahrnuta.
Součástí balení jsou také obtisky masky na karoserii a samolepky na okenní rám pro malování karoserie v černé a bílé barvě, což vám umožní postavit ER34 Skyline Patrol Car zábavnějším a snadnějším způsobem.

Kód AO06125
Výrobce Aoshima
Měřítko 1:24
Vaše cena669 Kč
skladem 3 ks
+