Autíčko REVELLINO 23202 - Girl's Car

RC model na dálkové ovládání

Plyšové autíčko na dálkové ovládání.

Zábava na druhou: Měkké plyšové autíčko na závodění i mazlení!

Z cesty, tvé plyšové autíčko už se řítí! S opravdovým zvukem klaksonu svému malému sporťáku naštěstí bez problémů vyklidíš cestu. Stačí zmáčknout tlačítko na dálkovém ovládání ve tvaru volantu a autíčko zatroubí. Díky jednoduchému ovladači můžeš se svým malým kamarádem řezat zatáčky ve svém pokojíčku nebo se vydat za dobrodružstvím do dalších místností. Dopředu a dozadu, doprava a doleva – je jen na tobě, kam se vydáš. A když už budeš mít jezdění dost, můžeš autíčko vzít a přitulit se k němu před spaním. Promyšlená hračka kombinující měkký plyšový obal a jízdu na dálkové ovládání ti otevře úplně nový svět, který zaměstná všechny tvoje smysly na plné obrátky.

Kdo by odolal tomu roztomilému kukuči? Měkkou plyšovou karoserii je možné sundat a vyprat, aby pořád zůstával stejně hezký. Šetrné gumové pneumatiky zaručí, že ani na citlivých podlahových krytinách a nábytku nezanechá tento malý sporťák žádné škrábance. S dálkovým ovládáním ve tvaru volantu bude jízda s tvým plyšovým kamarádem jedna velká porce zábavy.

Pokud se měkká plyšová karoserie zašpiní, může ti ji maminka vyprat v pračce, stejně jako jezdí tatínek do mycí linky s velkým autem. Mimochodem rodiče nemusí mít strach, že se jim bude tvůj závoďák motat pod nohy. Nejezdí totiž zase tolik rychle, takže se ho můžeš naučit bezpečně ovládat. A měkký plyš s gumovými pneumatikami nepoškrábají nábytek ani podlahu.

  • Měkké plyšové autíčko na hraní i mazlení
  • Vysoce kvalitní plyšový obal (pratelný do 30 °C)
  • Gumové pneumatiky pro tichý a šetrný pohyb bez škrábanců na jakémkoliv povrchu
  • Velmi jednoduché ovládání
  • Nízká rychlost pro bezpečnější ovládání, díky které je model vhodný i pro malé děti
  • Zaměstná dětské smysly a pomůže procvičit reakce dítěte
  • Dosah dálkového ovládání přibližně 5 metrů
  • Napájení pomocí baterií (5 × 1,5V AA baterie, nejsou součástí balení)
  • Vhodné pro děti od 2 let

Doporučeno pro děti od 2 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Kód C18-23202
Výrobce Revell
Běžná cena 1 159 Kč
Sleva -14% (-160 Kč)
Vaše cena999 Kč
skladem
+