Vesmír, akryl na plátně 30x30 cm - Obrazy na míru

MODRÁ – má uklidňující účinky. Je spojována s pravdou, upřimností, loajalitou, spravedlností a rozumem. Je to barva četnosti a klidu. Podporuje sebedůvěru, schopnost vést a hledět klidně do budoucnosti. Modrou byste si měli oblékat, kdykoliv jste ve stresu a když musíte trávit čas s lidmi, kteří odčerpávají vaší energii.
FIALOVÁ – je spojována s inspirací, duchovností a posvátností. Fialová je nesobecká, milující, tolerantní a intuitivní. Zvyšuje představivost. Fialová zmírňuje starosti, pocity viny a neschopnosti. Umožňuje najít vnitřní klid a jistotu. Podporuje kreativitu. Fialovou byste se měli obklopovat, kdykoliv jste nervózní nebo potřebujete ochránit před přemírou požadavků ostatních.
BÍLÁ – je barva čistoty, nevinnosti a ochrany. Poskytuje pocit svobody a neomezených příležitostí. Bílá odstraňuje negativismus a povzbuzuje shovívavost a smíření. Poskytuje duchovní ochranu a vnitřní klid . Bílou byste měli nosit, když očekáváte důležitou změnu, dodává odvahu, zlepšuje náladu a povzbuzuje proces léčení.
Kód ONM003
Výrobce Obrazy na Míru
Měřítko nebo Obsah(ml) 30x30cm
Vaše cena999 Kč
skladem 1 ks
+